Pylontech baterie do interiéru 48V 2,4kWh

Pylontech baterie do interiéru 48V 2,4kWh
Pylontech baterie do interiéru 48V 2,4kWh

40 900 Kč s DPH
33 802 Kč bez DPH

Záruka: 10 years

Množství

spolehlivost produktu na základě reklamací100%

VÝHODY

  • Záruka 10 let
  • Dlouhá životnosti – až 4000 cyklů
  • Možnost spojení více baterií
  • Ochrana proti zkratu a přetížení
  • Hliníkové tělo

NEVÝHODY

  • Nutnost použití BMS pro ovládání baterie

Kat. číslo Na skladě u nás Na skladě u výrobce *
GS0024 0 ks 500 ks
Doručení 5-12 dnů
* Skutečné skladové zásoby výrobce se mohou lišit, data se obnovují jednou týdně.
Katalogové číslo: GS0024 Kategorie:

Upozornění

Při objednání je cena dopravy 968Kč vč. DPH. Balení nezahrnuje konzoli a další příslušenství.

Technické parametry

Kapacita baterie

2400Wh 48V

Standardní kapacita

50Ah/48V

Maximální nabíjecí napětí

45-54V

Nepřetržitý nabíjecí/vybíjecí proud

25A

Počet nabíjecích cyklů

>4000 cyklů

Rychlost vybíjení (C rate)

<0,8C

Stupeň krytí

IP20 – ochrana před dotykem prstu s napětím, žádná ochrana vůči vodě

Rozměry

390 x 442 x 100 mm

Počet kusů v krabici 1 ks

Popis produktu

Pylontech baterie do interiéru 48V 2,4kWh využívá technologii LiFePO4 neboli lithium-železo-fosfát, která se vyznačuje vysokou energetickou účinností a stabilním výstupním napětím během celého nabíjecího a vybíjecího cyklu. To znamená, že baterie může být využívána efektivněji a umožňuje získat více energie ze solárních panelů. Na baterii poskytujeme 10-letou záruku.

Baterie je kompatibilní s našimi fotovoltaickými panely i měniči napětí. Baterie není vybavena systémem BMS (battery management system), proto je nutné zakoupit tento řídicí modul.

Kapacita baterie je 2400Wh. Zařízení s průměrnou spotřebou 1000W může být napájeno přibližně 2 hodiny (2400Wh/1000W = 2,4 hodiny). Tato kapacita umožňuje používat většinu domácích spotřebičů, a to i v období nízké výroby energie z fotovoltaických panelů. Je možné paralelně propojit 4 až 10 baterií s celkovou výslednou kapacitou až 2400Wh.

Standardní kapacita je 50Ah a 48V, přičemž nepřetržitý nabíjecí a vybíjecí proud je 25A. Nepřetržitý vybíjecí a nabíjecí proud baterie jsou hodnoty, které udávají maximální proud, který může baterie poskytovat při vybíjení nebo nabíjení. Tento proud je dostatečně vysoký, aby umožnil baterii efektivně nabíjet a vybíjet a zároveň nebyl tak vysoký, aby baterii poškodil.

Na výstupu je udržováno stabilní napětí 48V. Napětí baterie je udržováno na konstantní úrovni, bez větších výkyvů, a odolává změnám teploty nebo vybíjení/nabíjení baterie. Stabilní napětí je důležité pro optimální výkon fotovoltaického systému, protože nízké nebo vysoké napětí může negativně ovlivnit životnost baterie.

Rychlost vybíjení (C-rate) baterie je nižší než 0,8C, což znamená, že se baterie vybíjí pomaleji a je tak udržována v optimálním stavu. Při kapacitě baterie 100Ah by hodnota C-rate udávající vybíjecí proud 1C byla 100A. Vyšší hodnota C-rate znamená, že baterie může poskytovat větší výkon, ale s tím je spojena nižší životnost baterie. Naopak nižší hodnota C-rate znamená nižší výkon, ale vyšší životnost baterie.

Životnost baterie, až 4000 cyklů, představuje odhadovaný počet plných nabití a vybití, která může baterie podstoupit, než začne její výkon postupně klesat. Při vybití a plném nabití každý druhý den to znamená životnost téměř 22 let. Cykly energie jsou 9,6MWh na 4000 cyklů baterie. Skutečná životnost baterie se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je teplota, používání a úroveň nabití.

Se stupněm ochrany IP20 je určen pro použití v interiéru. Ideální provozní teplota baterie je mezi 0 a 50°C, nižší nebo vyšší teploty mohou snížit její výkon.

Certifikát TÜV slouží jako potvrzení, že baterie splňuje všechny kvalitativní aspekty. Baterie je vybavena ochranou proti zkratu a přetížení – při zhoršení jejího výkonu se automaticky vypne. Tím je zajištěna bezpečnost baterie i zařízení v jejím okolí.

S touto baterií získáte spolehlivé a vysoce účinné řešení pro váš solární fotovoltaický systém, které zároveň splní náročné požadavky na bezpečnost a spolehlivost.

Návod na instalaci

Obtížnost instalace

Produkt má nejvyšší obtížnost instalace. Produkt je určen pro instalaci odborníky - elektrikářem nebo montážní firmou.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Pylontech baterie do interiéru 48V 2,4kWh”