O nás

Náš pohled na prodej LED osvětlení

  • LED technologie nejsou budoucností v oblasti osvětlení, již v současnosti jsou jedinou volbou pro osvětlení domácností, firem a veřejných prostor. Kupovat jiný druh osvětlení je vyhazování peněz.
  • LED osvětlení má být cenově přístupné široké veřejnosti. Prodáváme proto LED-ky za lidové ceny s rychlou návratností investice a bez kompromisu na kvalitě.
  • Nemyslíme si, že by se mělo zákonem nebo jinak určit, jaké žárovky můžete používat. Měli byste na to přijít sami. Proto nabízíme odborné poradenství, píšeme blog a vysvětlujeme.
  • Pokud již dojde k poruše nějakého námi prodávaného produktu, vrátíme peníze nebo jej vyměníme ihned, jak je to možné. Lidem stačí stres z poruchy produktu, prodejce by jim neměl přidávat další stresy, např. prodlužováním času uznání reklamace.

Kdo jsme?

Jsme společnost postavena na mnoholetých zkušenostech s prodejem LED technologie. Náš tým je složen z kvalifikovaných a zkušených profesionálů, jejichž prvořadým cílem je spokojenost zákazníka.

V roce 2012 jsme se díky rostoucí poptávce našich zákazníků rozhodli koupit společnost, která zastřešila větší projekty a zároveň vybudovala na slovenském trhu s LED osvětlením novou obchodní značku GoLED.sk. Tato značka patří mezi největší online prodejce LED osvětlení na Slovensku.

V roce 2013 jsme pod stejnou značkou GoLED.cz expandovali na český trh, kde si díky nízkým cenám, kvalitním produktům a výborné zákaznické podpoře, získáváme stále více spokojených zákazníků a obchodních partnerů.

V roce 2017 jsme pod značkou GoLED.hu expandovali na maďarský trh s LED osvětlením. Velice nás těší, že zájem o naše produkty je vysoký v podstatě od začátku prodeje v této zemi.

V roce 2019 jsme pod značkou GoLED.at expandovali na rakouský trh s LED osvětlením.

Co děláme?

V současnosti naše společnost realizuje projekty v oblastech:

  • Prodej LED osvětlení domácnostem – maloobchod,
  • Prodej LED osvětlení firmám – maloobchod a velkoobchod,
  • Průmyslové LED technologie – prodej, montáž, oprava, údržba a revize,
  • Veřejné osvětlení – prodej, montáž, oprava, údržba a revize.