30-denní záruka vrácení peněz

Ke každé objednávce nabízíme prodlouženou garanci bezplatné výměny zboží nebo vrácení peněz až do 30 dnů od jeho převzetí.

  • Nevyznáte se v množství parametrů souvisejících s LED?
  • Zařizujete dům nebo byt a chcete si zboží nejprve vyzkoušet, dříve, než investujete větší částku do nákupu LED osvětlení?
  • Máte obavy z kvality nebo deklarované svítivosti výrobků?

Je pochopitelné, že i při množství zveřejněných informací o našich LED produktech, nic nenahradí možnost zboží vyzkoušet přímo na místě, kam má být instalováno. Proto našim zákazníkům, kteří zvolí některý ze způsobů plateb předem, nabízíme kromě odborného poradenství, i možnost zboží vyzkoušet a případně jej do 30 dnů bez udání důvodu vrátit.

Při uplatňování vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) platí ustanovení Obchodních podmínek a reklamačního řádu.

Důležité informace při vrácení zboží

Zákazník má právo, v rámci prodloužené lhůty 30 dnů, zboží rozbalit a odzkoušet obdobně, jako při nákupu v klasickém „kamenném“ obchodě a to v rozsahu nezbytném pro zjištění povahy, vlastností a fungování zboží. Spotřebitel je ale odpovědný za případné snížení hodnoty zboží.

Při vrácení prosíme kupující, aby vyplnili reklamační protokol online a zaslali zboží nepoškozené, včetně příslušenství a originálu dokladu o koupi na poštovní adresu:

  • GOLED s.r.o.
  • Smetanova 362
  • 538 62 Hrochův Týnec

Kupující je povinen vrátit zboží v původním obalu a zajistit takové balení při přepravě, aby nedošlo k poškození zboží. Děkujeme.