Jak si vybrat LED trubice T8

Počet nalezených produktů: 18

LED trubice T8 (G13) se využívají při osvětlení velkých ploch, kanceláří, schodišť obytných prostor, podzemních garáží, skladů, hal, ale i při běžném osvětlení místností. Instalováním těchto trubic ušetříte až 60% nákladů na elektrickou energii.

Na výběr máme ze 4 druhů LED trubic T8:

– Prémiové LED trubice s jednostranným napájením a otočnou paticí jsou za dodržení návodu instalace vhodné na svépomocnou instalaci. Stačí ve svítidle vyměnit starou trubici za novou a starý startér za LED startér, který je součástí balení. Tyto trubice mají navíc otočnou patici, tzn. dají se ve svítidle natáčet a tím směrovat světlo tam, kde je ho potřeba. Vysoký index podání barev CRI 85 je předurčuje pro použití i v interiérech domácností, nebo v obchodních prostorách a kancelářích. Poskytujeme na ně záruku 3 roky
– LED trubice s oboustranným napájením vyžadují odbornou montáž elektrikářem, je totiž nutné zasahovat do svítidla. Jsou vhodné především na projekty, protože poskytují vynikající poměr svítivosti a ceny.
– Prémiové LED trubice s jednostranným napájením jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s vysokou tepelnou vodivostí (lepší distribuce tepla uvnitř trubice) a ještě kvalitnějším a dobře odizolovaným napájecím zdrojem. Vyžadují odbornou montáž elektrikářem, je totiž nutné zasahovat do svítidla. Poskytujeme na ně záruku 3 roky.
– Skleněné LED trubice s jednostranným napájením. Jejich hlavnou výhodou je nízká cena. Vyžadují odbornou montáž elektrikářem, je totiž nutné zasahovat do svítidla.

LED trubice T8 jsou dostupné ve třech barvách světla: teplá bílá (2700K), denní bílá (4500K), studená bílá (6500K). Obecně se chladnější odstín bílé barvy světla hodí na místa, kde se vyžaduje zvýšená pozornost a koncentrace (výrobní haly, dílny, apod.). Teplá bílá se hodí na místa, kde chcete odpočívat. Denní bílá je něco mezi, nejvíce podobná dennímu světlu.

Naše ceny zajistí návratnost investice pro průměrný 9-hodinový provoz denně 1,5-2 roky, přičemž samotná záruka je 2 roky (na High-End trubice dokonce 3 roky). Životnost těchto trubic je při 9 hodinách svícení denně min. 7 let.